آموزش Exchange سرور مایکروسافت

فایروال یا دیواره آتش نام دستگاه سخت افزاری و یا نرم افزاری کنترل و مصرف پهنای باند و خطوط اینترنت می باشد که از دسترسی های غیر مجاز به داخل شبکه های کامپیوتری جلوگیری می کند. با استقرار و نصب و راه اندازی سامانه فایروال در زیر ساخت شبکه های کامپوتری می توان برای رفتار هر برنامه و هر شخص از منابع اینترنت سیاست های متنوعی را تعیین نمود. تمامی درگاه های ورودی و خروجی به سازمان از پیاده سازی و پشتیبانی شبکه های LAN و WAN کنترل و مانیتور می شود.

نصب و راه اندازی فایروال نرم افزاری  به پشتیبانی و نگهداری شبکه های سازمانی کمک می کند تا تمامی داده های منتقل شده و در حال انتقال به شبکه کنترل شود و فایل های مخرب از سالم تفکیک شود تا شبکه و سرویس های نرم افزاری آن آلوده نشود. استفاده از فایروال این امکان را فراهم می سازد تا بتوان ارتباط مستقیم سرور های داخل شبکه را به اینترنت کنترل کرد.

------.jpg - 58.99 kb


برون سپاری خدمات IT و پشتیبانی و نگهداری امن از منابع شبکه و اینترنت

یک فایروال نرم افزاری و یا سخت افزاری زمانی می تواند به امنیت در شبکه کمک کند که ابتدا طراحی و راه اندازی شبکه و سرویس های نرم افزاری و سخت افزاری آن به درستی چیده شده و یک تیم متخصص در امور پشتیبانی و نگهداری شبکه ان را هدایت و نگهداری نماید تا با استقرار فایروال مدیریت و کنترل پهنای باند بتوان امنیت را برای تمام سرویس های شبکه مصرف کننده اینترنت تدارک دید.

پیاده سازی شبکه های سازمانی امن و سریع با حفظ کنترل مصرف از منابع شبکه شرط اصلی در استاندارد بودن طراحی و پیاده سازی شبکه های سازمانی می باشد. نگهداری شبکه و برون سپاری خدمات شبکه سازمان هایی که امنیت و حفظ حریم خصوصی منابع داده ای سازمان ها اهمیت بالایی دارد زمانی به صورت تخصصی تحقق می یابد که بتوان با اعتماد به شرکت های ارائه دهنده خدمات تخصصی شبکه های مجازی سازی شده، مایکروسافتی و تسلط به موارد امنیت با حداقل هزینه بتوان متناسب با نیاز های کارفرما، پیاده سازی و پشتیبانی نمود.


نصب فایروال نرم افزاری کریو در شبکه های مایکروسافتی و مجازی سازی شده سرور

مشخص کردن کاربران مجاز به استفاده از اینترنت و یا بخش های مختلف منابع شبکه

اعمال محدودیت های حجمی، سرعت، زمان مصرف استفاده از اینترنت و شبکه به ازای هر کاربر

گزارش گیری دقیق و جزئی از تمامی رفتار کاربران در اینترنت و شبکه

قابلیت تشخیص نفوذ و جلوگیری از نفوذ

قابلیت تضمین در جلوگیری و مقابله با انواع بدافزار ها و باج گیر ها به نفوذ در شبکه

امکان مسدود کردن و بهینه کردن سایت های قابل جستجو بر اساس URL

کنترل و حفظ امنیت ایمیل ها در ایمیل سرور و یا ایمیل کاربران

قابلیت تعریف و پیاده سازی ارتباطات NAT

پشتیبانی از ترافیک VoIP در بستر شبکه

قابلیت طراحی فایروال لایه بندی شده  و مسدود سازی برنامه های کابردی وابسطه به اینترنت

امکان مدیریت و کنترل دانلود فایل و برنامه

امکان منتشر سازی های بسیار امن در File Sharing، Internet Server، Web Services و دسترسی های ریموت

مقابله تضمینی با دسترسی هکر ها و هک کردن سرویس های داخلی

پشتیبانی و نگهداری و برون سپاری امن خدمات و سرویس های شبکه مایکروسافتی و مجازی سازی

سامانه استخدام کامپیوتر جابز کاریابی تخصصی و آنلاین ویژه مشاغل علوم مختلف کامپیوتری، مهندسان شبکه، کارشناسان آی تی IT، برنامه نویسان و طراحان گرافیست می باشد. 
سامانه استخدام کامپیوتر جابز کاریابی تخصصی و آنلاین مشاغل علوم کامپیوتری، مهندسان شبکه، کارشناسان آی تی IT، برنامه نویسان و طراحان گرافیست و ... می باشد.