آموزش Exchange سرور مایکروسافت

مهمترین بخش در طراحی و پیاده سازی شبکه های فناوری اطلاعات، زیرساخت اکتیو و فعال شبکه می باشد. در واقع در زیرساخت اکتیو شبکه هر نوع فعالیت در حوزه پشتیبانی تجهیزات نرم افزاری و سرویس های تحت شبکه و تمامی فعالیت های نرم افزاری سرویس دهنده در سطح سرور و کاربران را گویند.

در زمانی که سرویس های شبکه راه اندازی شده و قابل استفاده می باشد، بخش اکتیو تمامی خدمات شبکه زمانی به حالت بهره بری خواهد رسید که یک تیم متخصص از کارشناسان شبکه ، شروع به ارائه خدمات نگهداری و پشتیبانی بخش اکتیو و پسیو شبکه کرده و از تمامی بخش های IT خدمات نگهداری و پشتیبانی خود را متناسب با دانش روز و تجربه بالا ارائه دهند.

ضمانت خدمات راه اندازی و پشتیبانی شبکه های کامپوتری و سرویس های شبکه های سازمانی

-----.jpg - 173.3 kb


راه کار جامع پشتیبانی شبکه های کامپیوتری و سیستم های اداری شبکه های سازمانی

پشتیبانی و پیکربندی تجهیزات اکتیو شبکه نیاز به تخصص داشته و واحد انفورماتیک شرکت  یا سازمان باید بر تمام امور زیرساخت شبکه مسلط باشد تا بتواند تمام نیاز ها و مشکلات پیش امده را در سطح سرور و کاربران از نظر نرم افزاری و سخت افزاری پوشش دهند

پس از ارائه خدمات مشاوره  و طراحی شبکه، خدمات اجرا و پیاده سازی شبکه توسط واحد انفورماتیک شبکه به رهبریت مدیر شبکه و کارشناسان شبکه اجرا خواهد شد و تمامی اجزای شبکه متناسب با نیاز سازمان و در نظر گرفتن هزینه ها  وامنیت و سرعت سرویس دهی نصب و راه اندازی می گردد.

پشتیبانی و نگهداری تمام اجزای اکتیو و پسیو شبکه مسئولیت اصلی هر واحد فناوری اطلاعات می باشد که در راستای یک بسته انفورماتیک به صورت تمام وقت و نظارت تخصصی به زیرساخت دیتا سنتر و اجزای آن شروع می شود که حساس ترین بخش و مورد نیاز ترین بخش خدمات شبکه در سازمان ها می باشد.

ضمانت و گارانتی خدمات نصب و راه اندازی و پشتیبانی و نگهداری خدمات اکتیو شبکه زمانی که کاربران از آن استفاده می کنند توسط مجری در غالی قرارداد پشتیبانی شبکه یکی از خواسته های کارفرما میباشد که تیم مجری شبکه باید آنرا در اختیار سازمان قرار دهد.

گروه مهندسی شبکه پال نت، مجری و پشتیبان پروژه های IT

از مهمترین خدمات شبکه قابل ارائه توسط گروه مهندسی شبکه پال نت در زمینه خدمات شبکه های کامپیوتری و فناوری اطلاعات، خدمات راه اندازی و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری می باشد. گروه مهندسی شبکه پال نت، مهمترین خدمات خود را در زمینه پشتیبانی و نگهداری شبکه در اختیار واحد انفورماتیک شبکه قرار می دهد. این مجموعه تمام توان خود را بکار بسته تا بتواند کاربردی ترین خدمات شبکه  را به بهترین شکل ممکن برای مشتریان خود متناسب با نیاز سازمانی آنها طراحی و هدایت نماید و با رفع مشکلات و عیب یابی تخصصی زیرساخت شبکه هرگونه مشکل در شبکه را پیش بینی و برطرف نماید.

ارائه خدمات پشتیبانی شبکه توسط گروه مهندسی  شبکه پال نت در سریع ترین زمان ممکن به صورت تلفنی، حضوری، انلاین و تیکتینگ می باشد. قراداد خدمات پشتیبانی شبکه، قرارداد خدمات پشتیبانی سیستم های نرم افزاری و تجهیزات سخت افزاری شبکه و قرار داد خدمات پشتیبانی واحد IT از مجموعه بسته های خدمات شبکه می باشد که در راستای مفاد آن اقدام به سرویس دهی توسط کارشناسان شبکه دپارتمان مایکروسافت گروه مهندسی شبکه پال نت می شود.

سامانه استخدام کامپیوتر جابز کاریابی تخصصی و آنلاین ویژه مشاغل علوم مختلف کامپیوتری، مهندسان شبکه، کارشناسان آی تی IT، برنامه نویسان و طراحان گرافیست می باشد. 
سامانه استخدام کامپیوتر جابز کاریابی تخصصی و آنلاین مشاغل علوم کامپیوتری، مهندسان شبکه، کارشناسان آی تی IT، برنامه نویسان و طراحان گرافیست و ... می باشد.