درباره ما

درباره تیم تخصصی راهکارهای شبکه مایکروسافت
بیش از 6 سال تجربه موفق در زمینه راهکارهای تخصصی زیرساخت شبکه با محصولات مایکروسافت در ایران
زمینه های فعالیت گروه تخصصی مایکروسافت، استقرار سرورهای ویندوز، راه اندازی تخصصی سرویس اکتیودایرکتوری، ارائه راهکارهای تخصصی مانند ایمیل سرور Exchange و Microsoft Lync یا همان Skype For Business Server و System Center و ارائه لایسنس محصولات مایکروسافت، پشتیبانی سرویس ه و آموزش تخصصی راهکارهای مایکروسافت می باشد.

تاریخچه و نحوه شکل گیری
گروه تخصصی مهندسین شبکه مایکروسافت، یکی از دپارتمان های تخصصی مهندسی شبکه پال نت می باشد که در سال 1391 و به منظور ارائه سرویس های تخصصی تر در حوزه راه کارهای تخصصی مایکروسافت و ارائه سرویس ها و محصولات Microsoft در ایران شکل گرفت. فعالیت اصلی این مجموعه نیز حول محور مایکروسافت و سرویس های تخصصی آن می باشد.
تیم متخصصان شبکه مایکروسافت، کلیه خدمات خود را با تکیه بر تخصص، دانش فنی و تجربیات کارشناسان گروه ارائه می‌کند. این متخصصین علاوه بر دارا بودن مدارک رسمی علمی و سوابق ارزشمند کاری، دارای مدارک گوناگون از مراجع صنعت انفورماتیک معتبر می باشند.

محور فعالیت های تخصصی این تیم در یک نگاه
طراحی و پیاده سازی زیرساخت های تخصصی شبکه با تکنولوژی های Microsoft
ارائه سرویس تخصصی نصب و ارتقاء و پشتیبانی از سرورهای ویندوزی شرکت ها و سازمان ها
طراحی و اجراء و ارتقا سرویس اکتیودایرکتوری Active Directory به صورت کاملا تخصصی
نصب و راه اندازی ایمیل سرور سازمانی مایکروسافت Exchange Server
راه اندازی سیستم ارتباطات یکپارچه مایکروسافت لینک Skype For Business Server
خدمات راه اندازی سیستم سنتر مایکروسافت Microsoft System Center
برگزاری دوره های تخصصی و کاربردی آموزش راهکارهای مایکروسافت در ایران

چشم انداز مهندسی شبکه مایکروسافت
این مجموعه می کوشد تا زمینه‌ استفاده‌ صحیح و مناسب سازمان‌ها و اشخاص از ابزارهای مبتنی بر فناوری نوین اطلاعات را فراهم آورد تا در جهت ارتقای دانش فنی سازمان ها و شرکت های مختلف، در عرصه IT کشور گام مثبتی بردارد. بهره گیری از دانش، خلاقیت و ابتکار نیروی متخصص و کارآمد این مجموعه در جهت رقابت پذیری و پاسخگویی به بازاراست.
برای نیل به هدف فوق، شناخت نیازمندی‌ها و پاسخگویی به آنها در حوزه طراحی زیرساخت ارتباطی داده‌ها در یک سازمان و ارسال امن آن ها که شریان حیاتی هر نهاد به شمار می‌آید و ارائه خدمات ارزش افزوده در راس فعالیت های شرکت قرار دارد. همچنین در حوزه مشتری مداری و جلب رضایت شرکای تجاری، این مجموعه تلاش می کند تا از طریق دریافت نظرات مشتریان کیفیت محصولات و ارائه خدمات خود را بهبود ببخشد تا از این طریق در جهت کسب رضایت مشتری گام بردارد.    دریافت گواهی حسن انجام کار از سوی مشتریان متعدد، صحه‌ای بر این مدعاست.
انضباط کاری، تعهد و مسئولیت پذیری، صداقت، انتقاد پذیری، احترام متقابل و تلاش برای رشد فردی، مجموعه اصول و ارزش هایی هستند که اعضای این مجموعه به آنها پایبند هستند.

سامانه استخدام کامپیوتر جابز کاریابی تخصصی و آنلاین ویژه مشاغل علوم مختلف کامپیوتری، مهندسان شبکه، کارشناسان آی تی IT، برنامه نویسان و طراحان گرافیست می باشد. 
سامانه استخدام کامپیوتر جابز کاریابی تخصصی و آنلاین مشاغل علوم کامپیوتری، مهندسان شبکه، کارشناسان آی تی IT، برنامه نویسان و طراحان گرافیست و ... می باشد.