مشاوره سرویس ها و راهکارهای مایکروسافت

اسکایپ فور بیزینس که قبلا با نام Microsoft Lync Server در دنیا شناخته شده و مورد استفاده قرار می گرفت، یک سیستم یکپارچه است که سرویس های مورد نیاز برای ارتباطات کاری و جلسات آنلاین، دور کاری سازمانی و ارتباطات یک پارچه گسترده را به کاربران در هر نقطه از دنیا ارائه می دهد. این سرویس ها عبارتند از: ارسال و دریافت پیام، سرویس اعلام حضور و ثبت حضور و غیاب، وُیپ VoIP، ارسال و دریافت پیام های صوتی فردی و گروهی، ارسال و دریافت فایل و دیتا، سرویس قدرتمند کنفرانس های ویدئویی و کنفرانس های تحت وب وبینار. اسکایپ فور بیزینس می تواند روی سرور شخصی درون سازمانی، فضای ابری و یا ترکیبی از هر دو نصب و راه اندازی و پشتیبانی شود. کلاینت ها و کاربران نیز می توانند برنامه را روی سیستم های ویندوزی، موبایل ها و تبلت های اندرویدی و دستگاه های سیستم عامل IOS چه در داخل شبکه به صورت On-Permises چه به صورت دور کاری نصب و اجرا کنند. نسخه ای که روی سرور های شبکه نصب و کانفیگ می شود،  Skype for Business Server  و نسخه ای که در فضای ابری و در دیتا سنتر های کلاد راه اندازی می شود Skype for Business Online  نام دارد.

 اسکایپ، کامل ترین پکیج دور کاری در سال 2020


اسکایپ فور بیزینس سرویسی جامع برای تمامی کسب و کار های سازمانی

اسکایپ Skype for Business یک محصول تحت شبکه رایگان نمی باشد و جایگزینی تکامل یافته  برای مایکروسافت لینک Microsoft Lync است. شما با استفاده از این محصول می توانید با حداکثر 250 نفر همزمان از طریق Skype for Business جلسه آنلاین از هرکجای دنیا برگزار کنید.
اسکایپ فور بیزینس توسط روش های احراز هویت و رمزنگاری کاملا قدرتمند و امن طراحی شده و امنیت مورد نیاز برای برقرار کردن و آرشیو کردن ارتباطات خصوصی و گروهی بین کاربران و انتقال دیتا های سازمانی را در داخل شبکه و یا خارج از آن فراهم می کند. به عنوان مدیر شبکه، شما می توانید اکانت های کاربران سرویس خودتان را ایجاد و متناسب با نیاز رفتاری شبکه مدیریت و پالیسی های متنوعی را در نظر بگیرید. به شما این دسترسی داده می شود که اشتراک های تکراری و زیاد  را حذف و یا کنترل کنید و ویژگی هایی را فعال کنید که نیازهای همکاری هر کاربر را بر اساس آن نقش آن فرد در شبکه برآورده می کند. همچنین با استفاده از توانایی سیستم های تلفن PBX و یا VoIP شما می توانید هزینه ارتباطات شبکه ای را به طور قابل توجهی کاهش داده و قادر به تجهیز سامانه پشتیبانی از خدمات شبکه مانند صدا، ویدیو و کنفرانس آنلاین در یک پلتفرم جامع و متمرکز هستید.
اسکایپ فور بیزینس سرویسی جامع برای تمامی کسب و کار ها

اسکایپ یک سرویس VoIP است که با تکیه بر بستر اینترنت و اینترانت، به سازمان ها و کاربران انها اجازه ارسال پیام و برقراری تماس صوتی و تصویری را همچنین از طریق خطوط تلفن می دهد. تماس های متنی، صوتی و تصویری بین اکانت های اسکایپ که در اختیار کاربران آن می باشد بدون در نظر گرفتن موقعیت جغرافیایی و همچنین تماس با خطوط موبایل و تلفن ثابت خارج از اسکایپ، به صورت  کاملا رایگان است. هزینه تماس با اسکایپ بسیار پایین تر از هزینه های تماس با تلفن همراه وابسته به اپراتورها است با این تفاوت که کیفیت آن بسیار بالاتر است و محدودیت زمانی و جغرافیایی ندارد که همین امر دلیلی بر این است که اسکایپ می تواند قدرتمند ترین ابزار مقرون به صرفه برای دور کاری باشد.


اسکایپ، کامل ترین پکیج دور کاری در سال 2020

ارائه قابلیت دور کاری و مدیریت زمان و مکان را به کارمندان خود خارج از شبکه به صورت دور کاری  بدهید،  در شرکت شما جلسات بسیار بزرگ و متعددی برگزار می شود، نیاز به استفاده راحت  از نرم افزارهای آفیس در بستر اینترنت، عدم نگرانی امنیت و محدودیت های افراد درون سازمانی و سطوح دسترس، کیفیت بالا و عدم قطعی و وصلی می خواهید یک اتاق کنفرانس حرفه ای داشته باشید، هزینه های مناسب برای استفاده قابلیت های زیاد در شبکه پرداخت کنید.
پیاده سازی و راه اندازی سرویس اسکایپ فور بیزینس شرکت مایکروسافت، در حال حاظر در دنیای فناوری اطلاعات و شبکه های سازمانی، یکی از بی رقیب ترین ابزار های ارتباطات جمعی خصوصی برای استفاده در انواع شبکه می باشد که می تواند به سه طریق، Cloud ،Online و On-Permise پیاده سازی شود تا بزرگترین دغدغه ی شرایط حال حاظر در دنیا را که نیاز به دور کاری و انجام تمامی فرایند های کاری یک سازمان از راه دور می باشد را در اختیار قرار دهد.
با استفاده از سرویس منحصر به  فرد اسکایپ، محدودیت های بسیاری در ارتباطات به صورت همیشه آنلاین از بین رفته و جایگزین بسیار کاملی برای ایجاد بستر دور کاری در شبکه می باشد.

 

 با اسکایپ ارائه قابلیت دور کاری و مدیریت زمان و مکان

اسکایپ فور بیزینس یا SFB مخفف نام کامل اسکایپ فور بیزینس است که مایکروسافت برای محصول ویپ خود از سال 2015 به بعد در نظر گرفته است. مایکروسافت از طریق نرم افزارهایی که برای ویپ طراحی کرده وارائه داده درآمد زایی می کند. در واقع، مایکروسافت راه اندازی سیستم تلفن تحت شبکه را بدون نیاز به تجهیزات سخت افزاری  همچون تلفن ویپ و دیگر سخت افزار ها و تنها  با استفاده از نرم افزارهای پیشرفته اسکایپ سروری و کلاینتی انجام می دهد. نرم افزارهایی  مانند اسکایپ فور بیزینس نسخه کلاینت توسط این شرکت برای سیستم عامل های مختلفی همچون ویندوز، اندروید، IOS و … راه اندازی و ارائه شده اند و کاربران به راحتی می توانند از تمامی قابلیت های آن در اوج سادگی و بدون نیاز به آموزش های تخصصی استفده کنند.


کدام قابلیت های اسکاپ رایگان را می توان رایگان استفاده کرد؟

با اسکایپ فور بیزینس شما همیشه در دسترس هستید و می توانید از تمامی امکانات به صورت یکجا و رایگان بهره مند شوید. تنها با راه اندازی Skype For Business از مزایای صوت و تصویر، متن نوشتاری و تماس تلفنی در یک ساختار سازمان یافته متناسب با نیازهای سازمان خود پس از نصب و راه اندازی تخصصی و تضمین شده اسکایپ فور بیزینس رایگان و بدون نیاز به خرید لایسنس برخوردار خواهید شد. پیام فوری یا Instant Message، ارتباط یکپترچه با کیفیت فوق العاده عالی از طریق سامانه صوتی و تصوییر، به اشتراک گذاری برنامه و تخته سفید برای presentation، انتقال فایل و دیتا ، اشتراک گذاری صفحه نمایش، قابلیت رای گیری، ضبط جلسات، مانیتورینگ، آرشیو کردن، ارتباط از طریق تلفن همراه و قابلیت voip نیز دیگر مزایای نصب و راه اندازی اسکایپ فور بیزینس  می باشد.

مکالمه تصویری بین دو نفر
کنفرانس تصویری بین گروهی
ارتباط تصویری با کیفیت HD
امکان انتقال مکالمه تصویری بین افزراد در لحظه
کنفرانس صوتی و تصویری
ورود به کنفرانس تصویری از خارج شبکه و توسط خطوط مخابراتی
امکان کنفرانس تصویری تحت وب از هرکجای دنیا
امکان به اشتراک گذاری دسکتاپ و برنامه و دیتا
امکان ضبط کنفرانس کاربران
شبیه سازی تخته سیاه کلاس درس بین افزاد جلسه
امکان یکپارچه شدن با  انواع نرم افزار های
Microsoft Exchange
Microsoft Office
Microsft OneNote
Microsoft Sharepoint
Microsoft Outlook
پشتیبانی از پروتکل SIP جهت ارتباط با انواع سانترال ها و خطوط تلفن شهری
امکان یکپارچه شدن با انواع Certificate های داخلی و پابلیک
پشتیبانی از پروتکلهای امن ارتباطی  TLS و SRTP
ارتباط نوشتاریInstant Messaging
اطلاع از وضعیت کاربر Presence
دریافت Notify ازایمیل سرور  Microsoft Exchange
امکان اشتراک گذاری فایل بین تمامی کاربران
Team Call
Delegation
Call Forwarding
Call Park
IVR

 

 

 

سامانه استخدام کامپیوتر جابز کاریابی تخصصی و آنلاین ویژه مشاغل علوم مختلف کامپیوتری، مهندسان شبکه، کارشناسان آی تی IT، برنامه نویسان و طراحان گرافیست می باشد. 
سامانه استخدام کامپیوتر جابز کاریابی تخصصی و آنلاین مشاغل علوم کامپیوتری، مهندسان شبکه، کارشناسان آی تی IT، برنامه نویسان و طراحان گرافیست و ... می باشد.