مشاوره سرویس ها و راهکارهای مایکروسافت

مشاوره در زمینه استقرار راهکار های تخصصی شبکه بر مبنای محصولات شرکت مایکروسافت

برپاسازی شبکه بر مبنای محصولات و سرویس های تخصصی مایکروسافت نیازمند مشاوره تخصصی از تیمی باتجربه در زمینه شبکه مایکروسافت با سابقه نصب و راه اندازی سرویس های مایکروسافت، Microsoft Network Infrastructure Experts می باشد. یکی از خدمات تخصصی مهندسی شبکه مایکروسافت ارائه مشاوره و راهکار مناسب به شرکت ها و سازمان های بزرگ در زمینه استقرار و به کارگیری سرویس های ارزش افزوده و به روز و جدید شرکت مایکروسافت می باشد.

microsoft network consultant | مشاوره شبکه های مایکروسافت | مشاوره انتخاب دوره آموزش شبکه | دوره های تخصصی Microsoft | مهندسی شبکه مایکروسافت | آموزش مایکروسافت

این گروه خدمات خود را در قالب کار تیمی و با درنظر گرفتن سایر سرویس های درگیر و مرتبط در پروژه استقرار محصولات کمپانی مایکروسافت ارائه می دهد. ویندوز سرورها و سرویس اکتیودایرکتوری مایکروسافت، پایه و اساس همه سرویس های و راهکارهای تخصصی شرکت مایکروسافت می باشد. به همین دلیل است که ارائه تخصصی یک راهکار خاص مثل سرویس ایمیل اختصاصی بر پایه نرم افزار Microsoft Exchange server و یا سرویس ارتباطات یکپارچه مایکروسافت Lync که جدیدا Skype For Business Server نامیده می شود، علاوه بر نیاز به درک کلی از ساختار شبکه و ارتباطات شعبات و مراکز و لینک های ارتباطی و پهنای باند و...، نیازمند شناخت دقیق پلتفرم های سروری Windows server در زیرساخت شبکه و همچنین سرویس Active Directory آن مجموعه می باشد و در پروژه نصب و یا ارتقاء هر راهکاری، تغییرات در این دو سرویس حساس و حیاتی نیز باید به شکل دقیقی مورد مطالعه و بررسی قرار گیرد.

خدمات مشاوره مهندسی شبکه مایکروسافت:
مشاوره پیاده سازی زیرساخت های تخصصی شبکه با تکنولوژی های Microsoft
مشاوره تخصصی در زمینه نصب و ارتقاء و پشتیبانی از سرورهای ویندوزی
مشاوره در زمینه طراحی و اجراء و ارتقا تخصصی سرویس اکتیودایرکتوری Active Directory
مشاوره نصب و راه اندازی ایمیل سرور سازمانی مایکروسافت Exchange Server
مشاوره راه اندازی سیستم ارتباطات یکپارچه مایکروسافت لینک Skype For Business Server
مشاوره راه اندازی سیستم سنتر مایکروسافت Microsoft System Center
مشاوره در حوزه برگزاری دوره های تخصصی و کاربردی آموزش راهکارهای مایکروسافت در ایران

راه اندازی راهکارهای تخصصی شرکت مایکروسافت در زیرساخت شبکه هر شرکت و سازمانی با هر تعداد کاربر فعال می بایست در قالب یک Package، پیش از انجام هر تغییری به صورت دقیق و جامع، مورد بررسی و توجه قرار گیرد و در آپدیت و ارتقاء هر سرویسی باید سرورهای شبکه و سرویس اکتیودایرکتوری را نیز حتما درنظر داشت. اهمیت و حساسیت این موضوع باعث گردیده است که خدمات مشاوره شبکه های مایکروسافت توسط  تیمی متخصص از شرکت مهندسی شبکه پال نت برای ارائه سرویس های تخصصی مایکروسافتی به مشتریان عزیز در سرتاسر کشور تشکیل گردد تا علاوه بر ارائه مشاوره تخصصی در زمینه محصولات مایکروسافت، راهکارهای تخصصی نیز با دقت و حساسیت بیشتری استقرار یابد و در نهایت از یک سرویس پشتیبانی مطلوب و تخصصی برخوردار باشند.

سامانه استخدام کامپیوتر جابز کاریابی تخصصی و آنلاین ویژه مشاغل علوم مختلف کامپیوتری، مهندسان شبکه، کارشناسان آی تی IT، برنامه نویسان و طراحان گرافیست می باشد. 
سامانه استخدام کامپیوتر جابز کاریابی تخصصی و آنلاین مشاغل علوم کامپیوتری، مهندسان شبکه، کارشناسان آی تی IT، برنامه نویسان و طراحان گرافیست و ... می باشد.