دموی اکسچنج سرور Exchange

دموی آنلاین و برخط ایمیل سرور سازمانی Microsoft Exchange Server 2016

دمو آنلاین میل سرور Exchange 2016 | بررسی ساختار و نصب Exchange | آموزش اکسچنح سرور مایکروسافت | نحوه وصل شدن به کنسول مدیریت exchange 2013

به منظور آشنایی مخاطبان میل سرور اختصاصی و سازمانی و مشاهده امکانات و ویژگی های Mail Server با استفاده ار تکنولوژی قدرتمند نرم افزار Microsoft Exchange Server 2016، تیم فنی مهندسی شبکه مایکروسافت وابسته به گروه پال نت، دموی آنلاین برنامه Exchange را اختیار مخاطبان عزیز قرار داده است.

این Demo نسخه 2016 از سرور مایکروسافت Exchange Server می باشد که با امکانات کامل و با فیچر مهم DAG یا کلاسترینگ در اختیار شما قرار می گیرد تا ویژگی های مختلف جدیدترین ایمیل سرور شرکت مایکروسافت را تست نموده و از Feature های جدید Exchange 2016 نیز به خوبی و در محیطی کاملا تجربی و عملی آشنا شوید.

نحوه وصل شدن به قسمت ایمیل تحت وب سرور اکسچنج مایکروسافت

ابتدا بر روی لینک https://mail.palnetgroup.net/owa کلیک نمایید

در هنگام Login به ایمیل تحت وب یا همان Web Mail اکسچنج سرور که OWA نام دارد، نام کاربری و رمز عبور را مطابق تصویر زیر وارد نمایید.

وب میل web mail | آموزش مدیریت وب میل | ورود به کنترل پانل وب میل جهت ارسال و دریافت ایمیل | چگونگی ورود به سرویس webmail

 

برای لاگین به قسمت ECP مدیریت کنترل پنل Echange Admin Center نام کاربری و رمز عبور را مطابق تصویر زیر وارد نمایید.

https://mail.palnetgroup.net/ecp

این Demo نسخه 2016 از سرور مایکروسافت Exchange Server می باشد که با امکانات کامل و با فیچر مهم DAG یا کلاسترینگ در اختیار شما قرار می گیرد تا ویژگی های مختلف جدیدترین ایمیل سرور شرکت مایکروسافت را تست نموده و از Feature های جدید Exchange 2016 نیز به خوبی و در محیطی کاملا تجربی و عملی آشنا شوید.

دمو سرور از خاصیت DAG یا همان Database Availability Group ایمیل سرور Exchange 2016 نیز برخوردار است

برای اولین اصطلاح DAG که یادآور کلاسترینگ دیتابیسهای میل سرور Exchange است در Mail Server اکسچنج نسخه 2010 مطرح شد و بسیار هم در پیاده سازی، موفق و کارآمد بود. Database Availability Group یا DAG در میل سرور Exchange 2013  و 2016 شکل ساده تر و در عین حال بهتر و پیشرفته تری به خود گرفت و یکی از مزیت ها و ویژگی های بسیار محسوس این نسخه از Exchange نسبت به ورژن های قبلی این میل سرور می باشد.

دمو سرور از خاصیت DAG یا همان Database Availability Group ایمیل سرور Exchange 2016 نیز برخوردار است

5 تغییر عمده DAG در میل سرور Exchange 2010 نسبت به نسخه Microsoft Exchage Server 2016 شامل موارد زیر است:
Multiple databases per disk
AutoReseed configuration
Safety Net feature – Activating a lagged copy with no data loss
DAG network auto-configuration
Site resilience – Having Mail.palnetLab.ir with 2 or more IP address
تعداد دیتابیس های بیشتر از یک عدد بر روی یک دیسک و تنظیمات خودکار و مجدد به هنگام جابجایی فیزیکی سرورها، همچنین بالانسینگ و کلاسترینگ بر روی کارت های شبکه سرور هاست Exchange و پایداری سایت های این میل سرور در نسخه 2016 از ویژگی های مهم این فیچر و سرویس می باشد.
لارم به یادآوری است که در دموی آزمایشی پیش رو دو عدد سرور با دو عدد دیتابیس نصب و راه اندازی گردیده است که به طور کامل فیچر DAG در آنها پیاده سازی شده است.

اطلاعات تماس متخصصان پشتیبانی سرور Exchange مایکروسافت

سامانه استخدام کامپیوتر جابز کاریابی تخصصی و آنلاین ویژه مشاغل علوم مختلف کامپیوتری، مهندسان شبکه، کارشناسان آی تی IT، برنامه نویسان و طراحان گرافیست می باشد. 
سامانه استخدام کامپیوتر جابز کاریابی تخصصی و آنلاین مشاغل علوم کامپیوتری، مهندسان شبکه، کارشناسان آی تی IT، برنامه نویسان و طراحان گرافیست و ... می باشد.