دمو آنلاین Exchange Server 2016

دموی آنلاین و برخط ایمیل سرور سازمانی Microsoft Exchange Server 2016

دمو آنلاین میل سرور Exchange 2016 | بررسی ساختار و نصب Exchange | آموزش اکسچنح سرور مایکروسافت | نحوه وصل شدن به کنسول مدیریت exchange 2013

 

به منظور آشنایی مخاطبان میل سرور اختصاصی و سازمانی و مشاهده امکانات و ویژگی های Mail Server با استفاده ار تکنولوژی قدرتمند نرم افزار Microsoft Exchange Server 2016، تیم فنی مهندسی شبکه مایکروسافت وابسته به گروه پال نت، دموی آنلاین برنامه Exchange را اختیار مخاطبان عزیز قرار داده است.

این Demo نسخه 2016 از سرور مایکروسافت Exchange Server می باشد که با امکانات کامل در اختیار شما قرار می گیرد تا ویژگی های مختلف جدیدترین ایمیل سرور شرکت مایکروسافت را تست نموده و از Feature های جدید Exchange 2016 نیز به خوبی و در محیطی کاملا تجربی و عملی آشنا شوید.

نکته:
بعلت جابجایی سرور آنلاین ایمیل Exchange مایکروسافت این دمو فعلا به طور موقت قطع می باشد و در چند روز آینده مجدد برقرار می گردد.

نحوه وصل شدن به قسمت ایمیل تحت وب سرور اکسچنج مایکروسافت


ابتدا بر روی لینک https://mail.palnetgroup.net/owa کلیک نمایید


در هنگام Login به ایمیل تحت وب یا همان Web Mail اکسچنج سرور که OWA نام دارد، نام کاربری و رمز عبور زیر را وارد نمایید.

Username: palnetuser1
Password: 123

وب میل web mail | آموزش مدیریت وب میل | ورود به کنترل پانل وب میل جهت ارسال و دریافت ایمیل | چگونگی ورود به سرویس webmail

 

برای لاگین به قسمت ECP مدیریت کنترل پنل Echange Admin Center با نام کاربری admin و رمز عبور 123 از طریق لینک زیر وارد شوید.

https://mail.palnetgroup.net/ecp

exchange-managment-console-control-panel.jpg - 47.77 kb

اطلاعات تماس متخصصان پشتیبانی سرور Exchange مایکروسافت