دموی لینک Lync (اسکایپ بیزینس)

دموی اینترنتی و آنلاین سرور لینک مایکروسافت

  معرفی راهکار انترپرایز وویپ Enterprise VOIP با استفاده از محصول مایکروسافت لینک

Microsoft Lync - Skype For Business Server 2019

به منظور آشنایی مخاطبان مبحث ارتباطات یکپارچه و VOIP و ویدئوکنفرانس نرم افزاری با استفاده ار تکنولوژی قدرتمند برنامه Microsoft Lync یا همان اسکایپ فور بزینس سرور، تیم فنی دپارتمان تخصصی مهندسی شبکه مایکروسافت، دموی آنلاین برنامه لینک Lync را اختیار عموم مخاطبان عزیز قرار داده است.

این Demo نسخه 2019  از برنامه مایکروسافت Lync و Skype For Business Server 2019 می باشد که با امکانات کامل در اختیار شما قرار می گیرد تا آن را تست نموده و مطمئن شوید که متناسب با نیاز شما می باشد یا خیر.

لینک مایکروسافت 2013 | microsoft lync | video conference | سیستم جامع ویدئو کنفرانس | آموزش از راه دور | پیام رسانی داخل شبکه

 نحوه استفاده از دموی آنلاین Microsoft Skype For Business Server

اتصال به سیستم لینک سرور از طریق سیستم PC و لپ تاپ


ابتدا Certificate لینک را از اینجا دانلود نموده و بر روی سیستم خود نصب نمایید.

 مدیریت ویدئوکنفرانس و چت Live Conference قویترین سیستم ایجاد سرویس |  سیستم ویدئو کنفرانس در حوزه  |  آموزش هاي راه دور سيستم ويدئو کنفرانس

برای اجرای این نرم افزار بر روی  موبایل یا تبلت یا کامپیوتر خود نیاز به برنامه کلاینت Lync یا اسکایپ دارید که در ابتدا می بایست آنرا از آدرس های مربوطه زیر دانلود نموده و نصب نمایید.

 

موبایل کلاینت لینک یا اسکایپ Lync or Skype Mobile Client

* آن هایی که می خواهند از طریق موبایل و یا تبلت به سیستم Lync وصل شوند باید پلاگین های خاص خود را از آدرس زیر دانلود نمایند.

کلاینت اندرویدی Lync 2019  در کافه بازار CafeBazar و گوگل پلی GooglePlay و کلاینت IOS اسکایپ در اپ استور AppStore موجود است و می توانید دانلود کرده و نصب کنید. در غیر این صورت می توانید از آدرس زیر تمام کلاینت های مختلف Lync  را دانلود نمایید. کلاینت Skype اسکایپ نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد. بهتر است کلاینت های موبایلی برای Android , IOS , MAC و Windows Phone از طریق دستگاه موبایل دانلود و نصب گردد چرا که به مراتب ساده تر است.

 

دانلود مایکروسافت لینک کلاینت 2019 و Skype برای PC

نسخه 32 بیت و 64 بیت Lync Client 2019

 

وصل شدن به سرور Lync از طریق موبایل 

سیستم عامل های اندروید Android و Iphone و IOS و تبلت های مختلف Tablets

معرفی راهکار انترپرایز وویپ Enterprise VOIP با استفاده از محصول مایکروسافت لینک Microsoft Lync - Skype For Business Server 2019 

پس از کلیک بر روی دگمه Sign in  آلارم Certificate  را خواهید دید که بر روی دگمه Continue  کلیک کنید و سپس از شما یک شماره خواهد خواست که می توانید شماره همراه خود را وارد کنید به فرض مثل شماره زیر  989121234567+ و پس از آن وارد برنامه Lync  خواهید شد. نام کاربری اتصال به سرور Skype For Business Server و پسورد آن به شرح روبروست: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با پسورد 123

نکته مهم:
کاربرانی که از موبایل کلاینت اندرویدی استفاده می کنند به طور اتوماتیک SSL Certificate بر روی سیستم عامل شان نصب می شود. اگر چنین اتفاقی نیفتاد به همراه کاربران IOS و Windows Phone می توانند Certificate مربوطه را به طور دستی روی موبایل خود نصب نمایند.

www.palnetgroup.ir/Download/Lync_Server_2019/PalnetGroup_Cert.zip

 آدرس ساده تر دسترسی به Certificate به شرح روبرو می باشد.  www.palnetgroup.ir/cert.zip

 

* توضیحات بالا بسیار مختصر و برای استفاده از ادمین ها و کارشناسان فنی شبکه تهیه گردیده است. برای آن دسته از عزیزانی که هنوز به لحاظ فنی با این سیستم آشنا نیستند مستند دیگری تهیه گردیده است که همه علاقه مندان حتی مخاطب عام نیز بتواند این سیستم را مورد تست و آزمایش قرار دهد. در ادامه می توانید نسخه PDF نحوه وصل شدن به Lync Server را با جزئیات کامل دانلود نمایید. در صورت مشکل با شماره 02188173317 تماس حاصل بفرمایید تا کارشناسان فنی شما را جهت تست و آزمایش این سرور دمو یاری دهند.

مستند تصویری آموزش اتصال به سرور دمو لینک مایکروسافت

سامانه استخدام کامپیوتر جابز کاریابی تخصصی و آنلاین ویژه مشاغل علوم مختلف کامپیوتری، مهندسان شبکه، کارشناسان آی تی IT، برنامه نویسان و طراحان گرافیست می باشد. 
سامانه استخدام کامپیوتر جابز کاریابی تخصصی و آنلاین مشاغل علوم کامپیوتری، مهندسان شبکه، کارشناسان آی تی IT، برنامه نویسان و طراحان گرافیست و ... می باشد.