دموی اینترنتی سیستم سنتر SC

دموی آنلاین راهکار مایکروسافت سیستم سنتر Microsoft system Center دانلود Microsoft System Center 2016 | دمو سیستم سنتر اینترنتی | معرفی مجموعه نرم افزارهای System Center شرکت مایکروسافت | لایسنس اورجینال سیستم سنتر | نرم افزار Microsoft system Center | آموزش microsoft  | system center system center چیست

گسترش روزافزون استفاده از شبکه های کامپیوتری و وابستگی کسب و کار سازمان ها به سرویس های ارائه شده توسط واحد های IT باعث گردیده است که مدیران IT نیاز به یک مدیریت استراتژیک در راستای استفاده از تکنولوژی های مختلف را داشته باشند امروزه  جهت رسیدن به این هدف ، داشتن یک زیرساخت مناسب که دارای انعطاف پذیری بوده و تطبیق پذیری زیرساخت IT را بالا ببرد جزء الزامات واحدهای IT سازمان ها ، شرکت ها و موسسات می باشد.

شرکت مایکروسافت جهت ایجاد پویائی در بسترهای IT اقدام به ارائه محصولات خانواده System Center نموده است این شرکت نسخه  System Center 2016  را جهت مدیریت Datacenter ها با توجه به مفاهیم Private Cloud و Public Cloud ارائه نموده است که این خانواده از محصولات شرکت مایکروسافت ضمن ارائه سرویس هائی در راستای مدیریت متمرکز سرویس ها و سیستم ها ، با ایجاد  توانائی جمع آوری و ثبت دانش در خصوص زیر ساخت ، سیاست ها و تجربه ها ، منافعی مهم برای سازمان ها ، شرکت ها  و موسسات ایجاد می نماید که می توان به منافعی همچون ارائه سرویس به موقع و مناسب به مشتریان، رضایت مندی مشتری نهائی، کاهش هزینه های جاری سازمان و اطمینان از بازگشت هزینه های انجام شده را برشمرد.

1. Microsoft System Center Configuration Manager یا به اصطلاح Microsoft SCCM می باشد و مهمترین وظایف آن مدیریت تنظیمات، مدیریت منابع سخت افزاری و نرم افزاری و توزیع بسته های امنیتی به روی کلاینت ها ( Patch Deployment) می باشد. دموی آنلاین System Center Configuration Manager مایکروسافت به زودی در اختیار علاقه مندان قرار داده می شود تا از طریق وب و اینترنت امکانات و محیط مدیریت آن را مشاهده نمایید.

2. Microsoft System Center Operations Manager یا به اصطلاح SCOM نرم افزار بسیار قدرتمند برای پایش یا مانیتورینگ و گزارش گیری از عملکرد سرویس های و برنامه های کابردی تحت سیستم عامل مایکروسافت است.

نکته:
بعلت جابجایی سرور آنلاین دمو سیستم سنتر مایکروسافت این دمو فعلا به طور موقت قطع می باشد و در چند روز آینده مجدد برقرار می گردد.

برای اتصال به سرور دموی اینترنتی Microsoft SCOM می توانید بر روی لینک زیر کلیک نموده سپس با نام کاربری palnetlab و پسورد 123456 وارد کنسول مدیریت و گزارش گیری SCOM شوید. لازم به ذکر است که این کاربر از نوع Read Only User می باشد و فقط می تواند کلیه امکانات را مشاهده نمایید.

http://scom.palnetlab.ir:5002

3. Microsoft System Center Service Manager یا به‌ اختصار SCSM: در Service Manager با بکارگیری یک کنسول مبتنی بر وب این امکان به کاربران داده می شود که بتوانند درخواست‏های خود را مستقیما" به واحد پشتیبانی ارسال نمایند. دموی اینترنتی System Center Service Manager مایکروسافت به زودی در اختیار علاقه مندان قرار داده می شود تا از طریق وب و اینترنت امکانات و محیط مدیریت آن را مشاهده نمایید.

4. Microsoft System Center Virtual Machine Manager یا به‌اختصار SCVMM: مدیریت پیشرفته‌ مجازی‌سازی و توسعه، مدیریت و بهینه‌سازی زیرساخت‌ها و مراکز داده‌ی مجازی و همچنین فیزیکی با بهره‌مندی بهینه از منابع است. دموی اینترنتی System Center Virtual Machine Manager مایکروسافت به زودی در اختیار علاقه مندان قرار داده می شود تا از طریق وب و اینترنت امکانات و محیط مدیریت آن را مشاهده نمایید.

5. Microsoft System Center Data Protection Manager یا به اصطلاح SCDPM نمونه کاملی از یک نرم افزار تهیه نسخه پشتیبان از سیستم ها ( Backup) و بازگردانی اطلاعات در مواقع بروز حادثه ( Disaster Recovery) برای محصولات مایکروسافت است . این محصول شبیه نرم افزارهایی مثل Acronis و Symantec Backup Exec می باشد. دموی اینترنتی System Center Data Protection Manager مایکروسافت به زودی در اختیار علاقه مندان قرار داده می شود تا از طریق وب و اینترنت امکانات و محیط مدیریت آن را مشاهده نمایید.

6. Microsoft System Center Endpoint Protection این ابزار که بر پایه Microsoft System Center Configuration Manager 2016 طراحی شده است، کمک می کند که سازمانها مدیریت امنیت کلاینت ها را به طرز قابل توجهی افزایش و همزمان این مدیریت را ساده تر نیز کنند. دموی اینترنتی System Center Endpoint Protection مایکروسافت به زودی در اختیار علاقه مندان قرار داده می شود تا از طریق وب و اینترنت امکانات و محیط مدیریت آن را مشاهده نمایید.

دانلود مستند آشنایی با Microsoft System Center

سامانه استخدام کامپیوتر جابز کاریابی تخصصی و آنلاین ویژه مشاغل علوم مختلف کامپیوتری، مهندسان شبکه، کارشناسان آی تی IT، برنامه نویسان و طراحان گرافیست می باشد. 
سامانه استخدام کامپیوتر جابز کاریابی تخصصی و آنلاین مشاغل علوم کامپیوتری، مهندسان شبکه، کارشناسان آی تی IT، برنامه نویسان و طراحان گرافیست و ... می باشد.